Pompa ciepła cena


"Galmet Sp.z o.o." Sp. K.

Raciborska 36, 48-100 Głubczyce

Tel: +48 77 403 45 00

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Pompa ciepła cena - opis firmy

Data dodania wpisu: 2019-08-01

Pompy ciepła są jedną z najpopularniejszych technik grzewczych, które pozwalają połączyć ekologiczne podejście do środowiska i oszczędności w domowym budżecie z nowoczesnym wyposażeniem domu. Wiele osób martwi się jednak, że inwestycja w to coraz powszechniejsze rozwiązanie będzie zbyt dużym, jednorazowym wydatkiem. Fakt, należy liczyć się z relatywnie wysokim kosztem, ale jednocześnie warto pomyśleć o przyszłych oszczędnościach. To w ogóle charakterystyczne również dla innych ekologicznych i energooszczędnych rozwiązań, jak okna pasywne czy fotowoltaika, że trzeba raz zainwestować, aby później cieszyć się tańszą eksploatacją przez długie lata.

O tym, czym jest pompa ciepła i jaka jest cena urządzenia, można dowiedzieć się ze strony doświadczonego producenta galmet.com.pl. Firma specjalizuje się w produkcji sprzętu z szeroko pojętej branży techniki grzewczej. W bogatej ofercie posiada:

  • pompy powietrzne do C.W.U. (ok. 7 – 10,6 tys. zł),
  • pompy ciepła Airmax^2 (ok. 32,6 – 61,9 tys. zł) ,
  • pompy ciepła Maxim (ok. 33,3 – 69,7 tys. zł).
https://galmet.com.pl/pl/pliki-do-pobraniaJestem szczęśliwym posiadaczem pompy ciepła od Galmet i muszę przyznać, że to nowoczesne i wydajne urządzenie. Technika grzewcza na miarę XXI wieku!


Ocena 5

Podobne firmy w pobliżu:

OROME SC


Kluczbork, Pułaskiego 17

Przejdź

Apteka Urtica


Kędzierzyn-Koźle, Królowej Jadwigi 12

Przejdź

AZTECH SP. Z O.O.


Kędzierzyn-Koźle, Powstańców 70

Przejdź