Elwira Hair | Microrings warszawa


Elwira Hair

Królewska 2, 00-065 Warszawa

Tel: +48 506 346 983

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Elwira Hair | Microrings warszawa - opis firmy

Data dodania wpisu: 2019-03-08

Jednym z atrybutów kobiecości są bez wątpienia gęste, długie i lśniące włosy, lecz wielu kobietom natura ich poskąpiła. Dlatego modne ostatnio stało się przedłużanie włosów i istnieje wiele metod, wśród których najmniej inwazyjną są tak zwane microrings. W Warszawie zabieg taki profesjonalnie wykonuje salon ze strony elwirahair.pl, którego właścicielka to prawdziwa pasjonatka do każdej klientki podchodząca w indywidualny sposób i proponująca odpowiednią dla jej rodzaju włosów metodę.

Mikroringi sprawdzają się nawet przy bardzo delikatny i łamliwych włosach, zabezpieczając je przed zniszczeniem. Metoda ta polega na doklejeniu dużych pasemek sztucznych włosów do pasemek naturalnych dzięki niedużym obrączkom z silikonowym wypełnieniem mocno przylegającym do naturalnego włosa.

Wspomniany wyżej salon gwarantuje bezpieczeństwo włosów, ponieważ jest to metoda przeprowadzona na zimno, bezinwazyjna dla włosów i dająca bardzo naturalny i szybki efekt. Warto skorzystać z usług tego salonu, ponieważ ta doświadczona osoba wie, jak przeprowadzić zabieg, aby każda kobieta czuła się atrakcyjna.

https://elwirahair.pl/metoda-microrings.htmlBrak komentarzy! Bądź pierwszy/a!

Podobne firmy w pobliżu:

Taxi Bagażówka


Warszawa, Modlińska 6

Przejdź

F.P.H.U. PROBOX Krzysztof Kuć


Warszawa, Trakt Brzeski 58

Przejdź