JDS Consulting sp. z o.o. sp.k. | Ochrona danych osobowych zasady


JDS Consulting sp. z o.o. sp.k.

Gorzelnicza 9, 04-212 Warszawa

Tel: 22 2990928

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

JDS Consulting sp. z o.o. sp.k. | Ochrona danych osobowych zasady - opis firmy

Data dodania wpisu: 2018-12-16

Zasady dotyczące ochrony danych osobowych powinny być przedmiotem zainteresowania nie tylko przedsiębiorców, ale wszystkich obywateli. Choćby korzystanie z mediów społecznościowych bezpośrednio wiąże się z przepisami odnoszącymi się do ochrony tożsamości i wrażliwych danych na temat użytkowników. W dobie aplikacji mobilnych i niezwykle dynamicznego rozwoju technologii prawo nie zawsze nadąża za występującymi przypadkami i naruszeniami.

Tym bardziej warto śledzić wyroki i rozstrzygnięcia, prezentowane na przykład na stronie ODO Serwis. Udostępniane tam aktualne przepisy związane z zasadami ochrony danych osobowych mają źródło w decyzjach takich organów jak:

  • Naczelny Sąd Administracyjny,
  • Sąd Najwyższy,
  • sądy międzynarodowe.

Przynależność Polski do Unii Europejskiej, a także globalny charakter świadczenia usług internetowych przekładają się na konieczność sprawdzania nie tylko lokalnych, ale i międzynarodowych rozstrzygnięć sądowych. Konsumenci mają bowiem wiele praw związanych z ochroną danych osobowych, lecz często ich nie znają. ODOserwis.pl wypełnia tę lukę.

#Brak komentarzy! Bądź pierwszy/a!

Podobne firmy w pobliżu:

Taxi Bagażówka


Warszawa, Modlińska 6

Przejdź

F.P.H.U. PROBOX Krzysztof Kuć


Warszawa, Trakt Brzeski 58

Przejdź