Prawnik w gdyni - tomasz-janik.pl


Kancelaria Adwokacka Tomasz Janik

Starowiejska 58, 81-356 Gdynia

Tel: 609 609 717

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Prawnik w gdyni - tomasz-janik.pl - opis firmy

Data dodania wpisu: 2017-09-28

Każdy powinien mieć dostęp do pomocy prawnej, daje to poczucie bezpieczeństwa i sprawiedliwości. Tymczasem niejednokrotnie jest tak, że nawet, jeśli mamy uzasadnione postawy, żeby wnieść sprawę do sądu, boimy się tego robić, obawiając się długiego procesu i wizji poniesionych kosztów.

Zanim więc wniesiesz sprawę z powództwa cywilnego, umów się na spotkanie z prawnikiem. Wstępne porady są zazwyczaj bezpłatne i służą temu, aby prawnik z Gdyni czy innego miasta, mógł poznać oczekiwania klienta i po zapoznaniu się ze specyfikacją sprawy i dokumentacją przyniesioną przez klienta, mógł udzielić pewnej informacji na temat szans powodzenia danej sprawy, co jest szczególnie ważne przy sprawach z powództwa cywilnego, takich jak podział majątku.

Kancelaria Adwokacka -  Adwokat Tomasz Janik przeprowadziła już wiele tego typu spraw i choć jej siedziba mieści się w Gdyni, to adwokat obsługuje klientów z całego Trójmiasta.

http://tomasz-janik.pl/Myślę, że ten prawnik dysponuje szeroką wiedzą z zakresu prawa. Pozwala mu ona na rzetelnie przygotować się do reprezentowania klienta jako pełnomocnik. Mnie akurat udzielił pomocy z zakresu prawa cywilnego i współpraca z nim przebiegała bez zakłóceń.


Ocena 3

Podobne firmy w pobliżu:

Moja Mała Francja


Gdańsk, Storczykowa 24a

Przejdź

RW Serwis


Łukocin, Łukocin 4

Przejdź

Traczer.pl


Mierzeszyn, Olszanka 17

Przejdź