Internetowy antykwariat


BTB Paweł Kołata, Antykwariat SOBIESKI Paweł Kołata

Zadowicka 53A, 62-872 Godzisze Małe

Tel: 609772993

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Internetowy antykwariat - opis firmy

Data dodania wpisu: 2023-09-03

Poszukując w sieci sprawdzonego dostawcy, który będzie w stanie zaproponować oryginalne wydania zarówno polskich, jak i zagranicznych autorów, w tym również białe kruki, warto zapoznać się z ofertą, jaką przygotowali pracownicy Antykwariatu Sobieski Paweł Kołata. Zapraszają oni do kontaktu klientów z całego kraju, zainteresowanych pierwodrukami literackimi, mapami, grafikami, a także kolekcjonerskimi wersjami komiksów lub czasopism.

Dystrybutor działa jako internetowy antykwariat, publikując online stale uzupełnianą listę wydań wraz z opisem. Kadra informuje, że prowadzi legalną sprzedaż pod patronatem zarówno krajowych, jak i międzynarodowych stowarzyszeń zrzeszających  zarejestrowanych antykwariuszy. Dzięki temu pracownicy są w stanie dać gwarancję, że udostępnione zbiory zawierają niepodrobione pozycje. 

Książki są wysyłane do odbiorców z zachowaniem szczególnych zasad bezpieczeństwa. Priorytetem jest odpowiednie zabezpieczenie zawartości przesyłki przed zalaniem lub zniszczeniem w inny sposób.

https://antyksobieski.pl/Brak komentarzy! Bądź pierwszy/a!

Podobne firmy w pobliżu:

Detoks Alkoholowy


Poznań, Spławie 48

Przejdź

Studio Projektowe Motiv


Poznań, Jana Nagórskiego 5

Przejdź

Nanostudio


Poznań, 27 Grudnia 11

Przejdź