Rehabilitacja koszalin


REH & BEAUTY

Hallera 34, 75-736 Koszalin

Tel: 883 101 476

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Rehabilitacja koszalin - opis firmy

Data dodania wpisu: 2023-05-31

Prywatny gabinet świadczący usługi z zakresu kosmetyki estetycznej ma także szeroką ofertę świadczeń rehabilitacyjnych. Różnorodność zaprezentowanych na stronie reh-beauty.pl propozycji powoduje, że mogą z nich korzystać osoby w różnym wieku oraz zmagające się z różnego rodzaju problemami. Co ważne, rehabilitacja w Koszalinie proponowana jest nie tylko osobom z dysfunkcjami fizycznymi, ale też zaburzeniami psychologicznymi.

Do wyboru są różne metody oraz zabiegi z zastosowaniem rozmaitych technik oraz akcesoriów. Wybór może być podyktowany względami medycznymi i zalecony przez lekarza, w innych przypadkach zaś zakres usług ustala rehabilitant z pacjentem podczas pierwszego spotkania.

Zabiegi przeprowadzane są w sposób zapewniający komfort, bez nieprzyjemnych odczuć, związanych na przykład z bólem czy nadmiernym obciążeniem. Ich celem jest między innymi poprawa mobilności i sprawności, czy to po chorobach bądź urazach, czy po operacjach chirurgicznych bądź innych zabiegach wpływających na stan ciała.

https://www.reh-beauty.pl/rehabilitacja/Brak komentarzy! Bądź pierwszy/a!

Podobne firmy w pobliżu:

Averto Sp. z o. o.


Szczecin, Śląska 32a

Przejdź

Owocowy Świat Krzystof Kur


Szczecin, Przyjaciół Żołnierza 4

Przejdź

SYSTEM 1 Sp. z o. o.


Szczecinek, E. Plater 25A

Przejdź