Izob 1


Asfbioasekuracja

Al. Włókniarzy 20B, 97-400 Bełchatów

Tel: 514 934 388

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Izob 1 - opis firmy

Data dodania wpisu: 2023-02-21

Szeroki wybór nowoczesnych rozwiązań z obszaru ochrony biologicznej dla przedstawicieli sektora hodowlanego i nie tylko to podstawa oferty ASF Bioasekuracja. Producent i dystrybutor może pochwalić się rozbudowanym katalogiem produktowym, w którym czekają systemy i akcesoria wyróżniające się zarówno pod względem parametrów technicznych, jakości, funkcjonalności, jak i stosunku właściwości użytkowych do cen. Proponowane artykuły odpowiadają wymogom obowiązujących norm i standardów, dzięki czemu sprawdzają się w użytku profesjonalnym.

Katalog produktowy jest rozbudowany. Można w nim znaleźć między innymi Zestaw Ochrony Biologicznej IZOB 1. Jest to model przeznaczony do ochrony członków służby, którzy w trakcie wykonywania swoich obowiązków mogą być narażeni na ryzyko zakażenia drobnoustrojami chorobotwórczymi. Zestaw obejmuje kombinezon ochrony biologicznej 1 szt. OxyChem C 210, Norma EN 14126, półmaskę filtrującą FFP3, nieparujące okulary ochronne, rękawice nitrylowe, nakładki na buty i worki na odpady.

https://asfbioasekuracja.pl/produkt/indywidualny-zestaw-ochrony-biologicznej-izob-001-en-14126/Brak komentarzy! Bądź pierwszy/a!

Podobne firmy w pobliżu:

Smak Dzieciństwa


Łódź, Nowomiejska 12

Przejdź

wyprawkowy


Brzeziny, Słoneczna 37

Przejdź

Travicom.PL


Dobroń, Sienkiewicza 46

Przejdź