Elektroniczny system ewidencji pracy zdalnej Softman


Softman S.A.

Okulickiego 5F, 05-500 Piaseczno

Tel: 22 750 22 40

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Elektroniczny system ewidencji pracy zdalnej Softman - opis firmy

Data dodania wpisu: 2022-05-12

Rozwiązania technologiczne proponowane przez pracowników firmy Softman S. A. to sposób na unowocześnienie każdego rodzaju przedsiębiorstwa, bez względu na jego wielkość i generowane obroty. Przedstawione narzędzia, takie jak choćby elektroniczny system ewidencji pracy zdalnej czy program SEP dostawca poleca zarówno doświadczonym, działającym od lat na rynku biznesom, jak i firmom, które dopiero rozpoczynają swoją działalność.

Udostępniona na stronie realizatora propozycja może być personalizowana. Kadra zaprasza do kontaktu bezpośredniego przedstawicieli każdego sektora gospodarki czy przemysłu, a nawet osoby reprezentujące instytucje publiczne. Pracownicy odpowiedzialni za obsługę klienta są w stanie opracować oraz przedstawić indywidualne rozwiązania oparte na realnych potrzebach danego biznesu. 

Oferta jest skierowana w szczególności do odbiorców planujących reorganizację swojej firmy i dostosowanie jej systemu zarządzania do rosnących wymogów rynku (zarówno krajowego, jak i zagranicznego). 

https://softman.pl/ewidencja-ip-box-kup-50/Brak komentarzy! Bądź pierwszy/a!

Podobne firmy w pobliżu:

Taxi Bagażówka


Warszawa, Modlińska 6

Przejdź

F.P.H.U. PROBOX Krzysztof Kuć


Warszawa, Trakt Brzeski 58

Przejdź