Węże ssawno-tłoczne


Madejski Spółka Jawna

Kornela Makuszyńskiego 28, 31-752 Kraków

Tel: 12 683 96 00

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Węże ssawno-tłoczne - opis firmy

Data dodania wpisu: 2020-07-16

Każda firma hydrauliczna powinna wykorzystywać wyłącznie sprawdzone produkty. W głównej mierze od tego zależy poprawna realizacja usługi, z której będzie zadowolony klient. Szukając wysokiej jakości wyrobów, warto odwiedzić stronę internetową firmy Madejski. Znajdują się na niej szczegółowe opisy dostępnych produktów. Wśród nich znajdują się węże ssawno-tłoczne, które zostały wykonane z wysokiej jakości materiałów. Gwarantuje to możliwość wykorzystywania węża przez wiele lat.

Dostępne w propozycji handlowej krakowskiej firmy węże bardzo dobrze sprawdzają się do przesyłu produktów ropopochodnych, w których zawartość związków aromatycznych nie przekracza 50%. Przedsiębiorstwo oferuje kilkanaście rodzajów tego produktu. W przypadku pytań lub wątpliwości doświadczeni pracownicy działu sprzedaży oferują swoją bezpłatną pomoc w zakresie doradztwa.

https://www.madejski.com.pl/pl,productView,Waz_ssawno_tloczny_do_produktow_ropopochodnych_typ__M_FLEX_PETROL_S_D_,36,1191.htmlBrak komentarzy! Bądź pierwszy/a!

Podobne firmy w pobliżu:

Stalgar


Kraków, Siewna 21C

Przejdź

Dom z Duszą Tadeusz Dusza


Odrowąż, Odrowąż Podhalański 157

Przejdź

AGTOM s. z o.o.


Kraków, Władysława Jagiełły 6

Przejdź