Słupek parkingowy


MetalMix

Bohaterów Bielnika 23, 64-200 Wolsztyn

Tel: 604 348 429

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Słupek parkingowy - opis firmy

Data dodania wpisu: 2020-05-04

Wśród producentów małej architektury miejskiej z pewnością poczesne miejsce należy się firmie ze strony sklep.metalmix.info, która w swojej ofercie ma estetyczne produkty z ciekawymi rozwiązaniami w atrakcyjnych cenach. Swoją produkcję opiera na doświadczeniu pracowników, a także świetnie wyposażonym parku maszynowym pozwalającym na wykonanie niemal każdego zlecenia w krótkim terminie. Zamawiającymi te produkty są na ogół banki, firmy i urzędy, ale zakład współpracuje też z klientami prywatnymi. Wiele produktów wysyłanych jest na eksport i mają one bardzo dobre recenzje.

Wśród asortymentu polecanego przez tę firmę można między innymi znaleźć:

  • słupek parkingowy,
  • blokady parkingowe na klucz,
  • stojaki rowerowe,
  • ławki miejskie i parkowe,

a także kosze na śmieci i wiele innych elementów. Są one starannie wykonane z dobrych jakościowo materiałów, a ich cena jest konkurencyjna, dlatego są tak chętnie nabywane. Każdego miesiąca wykonuje się setki takich produktów, gdyż coraz więcej samorządów i firm przekonuje się do tych eleganckich, kolorowych i funkcjonalnych elementów małej architektury.

https://www.metalmix.info/Joomla/blokady-parkingowe/51-blokada-slupek-parkingowy-skladany-.htmlBrak komentarzy! Bądź pierwszy/a!

Podobne firmy w pobliżu:

Detoks Alkoholowy


Poznań, Spławie 48

Przejdź

Studio Projektowe Motiv


Poznań, Jana Nagórskiego 5

Przejdź

Nanostudio


Poznań, 27 Grudnia 11

Przejdź