Materiały budowlane Poznań


Budownictwo Moniuszko

Obornicka 117, 62-002 Suchy Las

Tel: 668-408-767

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Materiały budowlane Poznań - opis firmy

Data dodania wpisu: 2019-12-17

Ponad 35 lat na rynku budowlanym działa firma z Poznania oferująca swoje usługi nie tylko osobom prywatnym, ale i instytucjom. Podejmowała się prowadzenia budów w kraju i za granicą, zdobywając nowe doświadczenia, cały czas rozwijając swoje umiejętności i zdobywając wiedzę. Buduje duże obiekty i domy jednorodzinne, w tym także domy pasywne, podejmując się kompleksowych usług pod tak zwany klucz. Jest to firma Budownictwo Moniuszko szczycąca się różnorodnością usług, wśród których jest także sprzedaż najróżniejszych materiałów.

Jeżeli zatem prowadzisz firmę w Poznaniu i potrzebne Ci materiały budowlane, w przedsiębiorstwie wymienionym wcześniej znajdziesz między innymi:

  • betonowe bloczki,
  • pustaki i cegły ceramiczne,
  • zaprawy murarskie,
  • zbrojenia,
  • nadproża i stropy.

Materiały te, charakteryzują się wyjątkową trwałością i pochodzą od renomowanych producentów nie tylko krajowych, ale i zagranicznych. Są one doskonałej jakości, a ich ceny są bardzo atrakcyjne. Osoby zamawiające towar we wspomnianej firmie mogą w dodatku liczyć na szybki transport, co na budowie często ma bardzo duże znaczenie.

https://www.budownictwomoniuszko.com/oferta/materialy-budowlane-poznan/Brak komentarzy! Bądź pierwszy/a!

Podobne firmy w pobliżu:

Detoks Alkoholowy


Poznań, Spławie 48

Przejdź

Studio Projektowe Motiv


Poznań, Jana Nagórskiego 5

Przejdź

Nanostudio


Poznań, 27 Grudnia 11

Przejdź