Wiaty dla palących


Kabiny dla Palaczy

Dębowa 8 , 32-031 Mogilany

Tel: +48 501 333 256

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Wiaty dla palących - opis firmy

Data dodania wpisu: 2019-11-21

Szkodliwość palenia produktów tytoniowych jest dziś powszechnie znana. Problem w tym, że również znajdowanie się w pobliżu palaczy naraża na kontakt z dymem i wynikające z tego konsekwencje dla zdrowia. Od lat w Polsce obowiązują przepisy, które ograniczyły możliwość palenia w miejscach publicznych. Właśnie dlatego tak chętnie zamawia się specjalistyczne wiaty dla palących, z których nie wydobywa się dym. Przeciwnie, jest on wchłaniany i utylizowany, tak aby osoby postronne nie były narażone na kontakt ze szkodliwymi substancjami.

Tego typu wiaty są produkowane na wymiar przez polską firmę KASO Group, która istnieje na rynku nieprzerwanie od 1998 roku. Mogą być zastosowane między innymi w biurach, fabrykach, halach, dworcach czy na lotniskach i w wielu innych miejscach. Ich zaletę stanowi nie tylko estetyka, ale również funkcjonalność, która jest odczuwalna między innymi dzięki automatycznym drzwiom.

Uzależnienie od nikotyny jest niewątpliwie szkodliwe dla zdrowia. Ale czy warto zatruwać także otoczenie? Zdecydowanie nie, dlatego dobrze, że powstają wydzielone, zabezpieczone strefy dla palaczy.

https://kabinydlapalaczy.eu/Brak komentarzy! Bądź pierwszy/a!

Podobne firmy w pobliżu:

Stalgar


Kraków, Siewna 21C

Przejdź

Dom z Duszą Tadeusz Dusza


Odrowąż, Odrowąż Podhalański 157

Przejdź

AGTOM s. z o.o.


Kraków, Władysława Jagiełły 6

Przejdź