Sprawy alimentacyjne - adw. Marcin Rostocki


Kancelaria Adwokacka Marcin Rostocki

Piłsudskiego 18, 50-033 Wrocław

Tel: 512 121 253

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Sprawy alimentacyjne - adw. Marcin Rostocki - opis firmy

Data dodania wpisu: 2019-08-21

Sprawy rodzinne to jeden z najczęściej spotykanych w sądzie tematów. Przygotowując się do rozprawy sądowej warto pamiętać o:

  • zebraniu odpowiednich dowodów i faktów, ponieważ sędzia zwraca uwagę wyłącznie na konkretne informacje i nie może kierować się emocjami,
  • konieczności zapoznania się z ustawami regulującymi określone kwestie,
  • próbie dojścia do porozumienia i wypracowania kompromisu z drugą osobą (dzięki temu proces może przebiec sprawniej i spokojniej). 

Doświadczony adwokat od alimentów we Wrocławiu jest w stanie wnieść do dyskusji dystans i rozsądne spojrzenie. Przy okazji spraw rozwodowych nie tylko przyznaje się alimenty, ale także ustala zakres władz i obowiązków rodzicielskich. Można też wnieść pozew z orzeczeniem o winie. Na stronie internetowej pod adresem kancelariarostocki.pl opisano zakres współpracy kancelarii prawnej z osobami panującymi rozstanie. Można skorzystać wyłącznie z doradztwa lub z pełnego pakietu usług wraz z reprezentacją na sali sądowej. 

https://kancelariarostocki.pl/oferta/klienci-indywidualni/alimenty-adwokat-marcin-rostocki/Brak komentarzy! Bądź pierwszy/a!

Podobne firmy w pobliżu:

BREDER POLSKA


Poznań, Porazińskiej 23

Przejdź

RYSOWNIA


Wrocław, Parkowa 25

Przejdź