Transport wielkogabarytowy


Global Machinery

Gdyńska 5, 78-520 Złocieniec

Tel: +48 602-486-122

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Transport wielkogabarytowy - opis firmy

Data dodania wpisu: 2017-10-09

Logistyka materiałów wielkogabarytowych stanowi nie lada wyzwanie. Dotyczy to szczególnie transportu lądowego, który jest najbardziej powszechny. Problem pojawia się jednak wtedy, gdy należy przewieźć coś, co znacznie przewyższa standardowe gabaryty. Tradycyjne firmy transportowo-logistyczne nie zawsze mają możliwość podjęcia się realizacji takiego zlecenia. Dlatego każdego, kogo interesuje transport wielkogabarytowy powinien zwrócić się do specjalnego przewoźnika, oferującego tego typu przewozy.

Więcej informacji na ten temat można znaleźć tutaj: relokacjamaszyn.com.pl, czyli stronie internetowej firmy, która ma wieloletnie doświadczenie w przewozie maszyn o dużych gabarytach. Dbają o odpowiednie zabezpieczenie ładunków, dzięki temu wszyscy klienci mogą mieć pewność, że  w trakcie jazdy nie wydarzy się z nią nic, co mogłoby ją uszkodzić.  Dotyczy to każdego rodzaju maszyn.

http://relokacjamaszyn.com.pl/oferta/transport-ponadgabarytowy/Skorzystałem z usługi przewozu frezarki CNC i jestem w pełni zadowolony. Firma spełniła moje oczekiwania i mogę ją polecić innym.


Ocena 5

Podobne firmy w pobliżu:

Galeria Ambra


Mielno, Kościuszki 11c

Przejdź

Pro Natura sp. z o.o.


Chwiram, Chwiram 89/2

Przejdź

Meritum Centrum Medyczne


Kamień Pomorski , Mikołaja Kopernika 28

Przejdź