Cena wymiany szybki galaxy w s6


Rozbitaszybka.com

Parkowa 20, 41-500 Chorzów

Tel: 795 152 927

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Cena wymiany szybki galaxy w s6 - opis firmy

Data dodania wpisu: 2017-10-11

Uszkodzenie telefonu komórkowego po okresie gwarancyjnym, wielu osobom kojarzy się jednoznacznie z koniecznością wymiany urządzenia na nowe. Jeśli jednak jest to telefon, który bardzo dobrze nam służył i nie potrzebujemy nowszych urządzeń, to zawsze można skorzystać z pomocy profesjonalnego serwisu RozbitaSzybka, który może podjąć się wykonania każdej, nawet bardzo specjalistycznej naprawy.

Pośród dostępnych usług, jest między innymi wymiana szybki w Galaxy S6 w cenie naprawdę przystępnej, dzięki której nie będziemy musieli kupować nowych telefonów. Firma zawsze wykonuje naprawy na najlepszych częściach, a wiedza i doświadczenie pozwalają na udzielenie pełnej gwarancji dla serwisu. Na realizowanych tutaj rozbitaszybka.com naprawach, z całą pewnością nikt się nie zawiedzie i będzie mógł cieszyć się pełną sprawnością swojego telefonu.

http://rozbitaszybka.com/pl/c/Samsung-S6/98Wymiana szybki w moim samsungu galaxy s6 nie była zbyt kosztowna i usługa została wykonana w bardzo krótkim okresie czasowym.


Ocena 5

Podobne firmy w pobliżu:

HYDROCHEMIA mgr Łukasz Zyskowski


Bielsko-Biała, Giewont 16

Przejdź

AQUAWIERT


Miedzybrodzie Bialskie, Bielska 85

Przejdź