Białe meble do sypialni


F.P.U.H Sedia Janiczek Zbigniew

Żegocina 5, 32-731 Żegocina

Tel: 693 461 025

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Białe meble do sypialni - opis firmy

Data dodania wpisu: 2017-10-04

Wybierając elementy wyposażenia naszej sypialni, unikajmy ostrych kolorów ścian i mebli. Wnętrze powinno być możliwie spokojne oraz przytulne. Dobrym rozwiązaniem będzie inwestycja w białe meble do sypialni. Warto też zadbać o źródła punktowego światła przy łóżku.

Jednym z szybko rozwijających się dystrybutorów mebli na polskim rynku jest firma SEDIA. Pełny asortyment tego producenta możemy znaleźć na stronach sklepu internetowego urzadzaj24.pl. Firma reprezentuje rodzimy kapitał.

Białe meble do sypialni, jakie możemy znaleźć na stronach sklepu urzadzaj24.pl, charakteryzują się nieco rustykalnym stylem. Klasyczna oraz uniwersalna biel daje ogromne możliwości doboru pozostałych elementów wyposażenia pomieszczenia, takich jak zasłony, pościel czy lampy. Z meblami produkcji SEDIA czeka nas zdrowy i spokojny sen.

https://urzadzaj24.pl/52-bia%C5%82e-%C5%82%C3%B3%C5%BCka-Białe meble w sypialni? Zdecydowanie tak! Ja swoje już kupiłam w tym sklepie - urzadzaj24.pl. Sypialnia urządzona jest teraz tak jak chcieliśmy z mężem - dobrze się w niej czujemy.


Ocena 3

Podobne firmy w pobliżu:

Ceram City


Kraków, Zakopiańska 56A

Przejdź

NopaBud


Wadowice, os. M. Wadowity 6

Przejdź

P.H.U. STYLO-DOM Ewa Tokarska


Nowy Sącz, Zielona 55

Przejdź