Https://www.meaclinic.pl/zabiegi/operacja-plastyczna-korekcja-plastyka-nosa/


Mea Clinic

Piaskowa 6, 01-067 Warszawa

Tel: 538 303 198

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Https://www.meaclinic.pl/zabiegi/operacja-plastyczna-korekcja-plastyka-nosa/ - opis firmy

Data dodania wpisu: 2018-12-24

W dzisiejszych czasach różnego rodzaju defekty czy nietypowe kształty nosa nie są już problemem. W warszawskiej MEA Clinic można skorzystać z operacji plastycznych, dzięki którym marzenie o estetycznej twarzy stanie się rzeczywistością. Plastyka nosa to jeden z najczęściej przeprowadzanych tu zabiegów chirurgicznych. Na stronie: https://www.meaclinic.pl/zabiegi/operacja-plastyczna-korekcja-plastyka-nosa/ można wyszukać więcej informacji na temat przebiegu operacji, wskazań oraz przeciwwskazań. Podczas zabiegu, który wykonuje się w znieczuleniu ogólnym, korekcji poddawana jest część chrzęstna oraz kostna nosa. Sama rekonwalescencja trwa około 10 dni. 

Jeśli chcesz się umówić na ten zabieg, a wcześniej skonsultować to ze specjalistą, wszystkie potrzebne dane kontaktowe znajdziesz na stronie internetowej: meaclinic.pl.

https://www.meaclinic.pl/zabiegi/operacja-plastyczna-korekcja-plastyka-nosa/Ja także nie mam idealnego nosa ale nie zamierzam tego zmieniać. Ale fajnie wiedzieć, że są takie profesjonalne kliniki jak Mea Clinic, w której korekcja nosa może się odbyć.


Ocena 4

Podobne firmy w pobliżu:

Taxi Bagażówka


Warszawa, Modlińska 6

Przejdź

F.P.H.U. PROBOX Krzysztof Kuć


Warszawa, Trakt Brzeski 58

Przejdź