Rolety bambusowe Warszawa


Roletix Piechowscy

Łomżyńska 102, 18-400 Łomża

Tel: (+48) 86 444 14 14

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Rolety bambusowe Warszawa - opis firmy

Data dodania wpisu: 2018-12-11

W szerokiej ofercie firmy Roletix, która jest producentem wysokiej jakości rolet, jak również żaluzji drewnianych, znaleźć można przeróżne rozwiązania na okna. Tworzą one osłonę przed wścibskimi spojrzeniami przechodniów oraz przed nadmiernym nagrzewaniem się pomieszczenie w okresie letnim. Do propozycji tej firmy należą rolety bambusowe i rzymskie. Modele wykonane z naturalnego bambusa charakteryzują się starannym wykonaniem i wygodnym systemem podnoszenia oraz opuszczania. Rolety rzymskie zachwycają atrakcyjnym wyglądem. Wprowadź je do wybranego pomieszczenia w swoim mieszkaniu, a nadasz mu niepowtarzalnego klimatu.

Oferowane przez powyższą firmę produkty, w tym rolety bambusowe, można nabyć w Warszawie, gdzie znajduje się jeden z jej oddziałów. Klienci ze stolicy mogą liczyć na montaż osłon na okna, a także na doradztwo przy wyborze idealnego rozwiązania.

https://www.roletix.com/oferta/oslony-wewnetrzne/maty-bambusowe-i-rolety-rzymskie/Rolety bambusowe oferowane na domenie roletix.com są wg mnie bardzo dobre oraz ekologiczne.


Ocena 4

Podobne firmy w pobliżu:

PHU AGROVET Andrzej Konopka


Śniadowo, Szosowa 84

Przejdź

4REF sp. z o.o.


Białystok, Hurtowa 4

Przejdź

Gromet


Grajewo, M. Konopnickiej 2B

Przejdź