Szczawnica - noclegi


PPH i U Meteor Sp. z o.o.

Malczewskiego 47A, 30-207 Kraków

Tel: 12 427 28 05

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Szczawnica - noclegi - opis firmy

Data dodania wpisu: 2018-12-10

Możliwość zobaczenia przynajmniej dwóch krajów przy jednym urlopowym pobycie, to bardzo duży atut ofert, które prezentują miejscowości położone na pograniczu Polski i innych krajów. Szczególnie miejscowości położone w górach mogą dołożyć, do i tak już atrakcyjnej oferty, jeszcze coś ponad standard. Jedną z takich miejscowości jest Szczawnica, która znajdując się przy granicy ze Słowacją może łączyć oferty dla zainteresowanych turystów. Dużą bazę noclegową dla tej miejscowości można znaleźć na przykład na Meteor-turystyka.pl.

Noclegi w Szczawnicy to prawdziwa mieszanka kulturowa. Klienci mogą korzystać zarówno z nowoczesnych hoteli, które zostały całkiem niedawno otwarte, jak i hoteli z duszą, które działają już na rynku od wielu dziesięcioleci. Do dyspozycji turystów są także tradycyjne domy góralskie, gdzie oprócz oczywistych wygód można znaleźć odniesienie do kultury tego regionu. 

https://meteor-turystyka.pl/noclegi,szczawnica,0.htmlDzieki tej wyszukiwarce noclegów udało mi się zamówić domek w Szczawnicy by odpocząć tam w okresie wakacyjnym.


Ocena 5

Podobne firmy w pobliżu:

Ceram City


Kraków, Zakopiańska 56A

Przejdź

NopaBud


Wadowice, os. M. Wadowity 6

Przejdź

P.H.U. STYLO-DOM Ewa Tokarska


Nowy Sącz, Zielona 55

Przejdź