Make-up Studio | Eyeliner w kremie


Beauty-Art

Zgoda 13, 00-012 Warszawa

Tel: 22 416 62 92

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Make-up Studio | Eyeliner w kremie - opis firmy

Data dodania wpisu: 2018-09-22

Pięknie podkreślone oczy to atut każdej kobiety, dlatego wszystkie panie, wykonujące codzienny makijaż oczu, doskonale znają kosmetyki do podkreślania konturu oka i do wykonywania kresek. Najczęściej jest to kredka lub eyeliner w płynie z cieniutką końcówką. Wizażyści często stosują także eyeliner w kremie, który ma również sporo zalet. Przede wszystkim świetnie się rozprowadza i nie rozmazuje, dlatego nie nastręcza problemów w wykonywaniu kresek czy podkreślaniu konturu. Jak rzadko który, występuje w pięciu odcieniach, dlatego łatwo jest go dopasować do typu urody, karnacji, koloru włosów, czy indywidualnych preferencji osoby, której wykonuje się make-up. 

Wysoką jakość tego kosmetyku gwarantuje sklep z linku make-upstudio.pl, w którym można ten produkt kupić. Choć ma mnóstwo zalet i jest niezwykle wydajny, nie kosztuje wiele. Zachwyca eleganckim opakowaniem i przyjemnie jest wziąć go do ręki, ale przede wszystkim gwarantuje perfekcyjny makijaż oczu.

https://www.make-upstudio.pl/sklep-on-line/oczy/eyelinery/eyeliner-w-kremie,p2072555063Brak komentarzy! Bądź pierwszy/a!

Podobne firmy w pobliżu:

Taxi Bagażówka


Warszawa, Modlińska 6

Przejdź

F.P.H.U. PROBOX Krzysztof Kuć


Warszawa, Trakt Brzeski 58

Przejdź