HP SPECTRE PRO - https://korzystneit.pl/


Korzystne.it Sp. z o.o.

Żmigrodzka 41, 60-171 Poznań

Tel: 616 791 792

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

HP SPECTRE PRO - https://korzystneit.pl/ - opis firmy

Data dodania wpisu: 2018-05-13

Polacy wiedzą, że warto inwestować w dobre komputery. Solidna marka oznacza trwałość, szybkie działanie oraz wiele innych korzyści, jakie stają się oczywiste z czasem. Bardzo ważne jest jednak to, by takich zakupów dokonywać w naprawdę sprawdzonych sklepach. Jednym z nich jest Korzystne.IT. Sprzedawca zyskał mocną pozycję, oferując klientom z całej Polski przede wszystkim zaawansowane technicznie konfiguracje laptopów klasy premium.

Wyśmienitym przykładem urządzenia z wysokiej półki jest model HP Spectre Pro. Jest wiele powodów, by po niego sięgnąć. Efektywny procesor 6. generacji, duża ilość pamięci operacyjnej i pojemny dysk twardy w nowatorskiej technologii SSD – można śmiało powiedzieć, że to kluczowe kwestie. Do tego warto wspomnieć o mocnej obudowie, świetnym spasowaniu elementów, jak również o długiej żywotności pojemnej baterii.

https://korzystneit.pl/hp-spectre-pro-x360-g2-v1b01ea-p34465Laptopy oferowane przez firmę Korzystne.it są bardzo dobre jakościowo i ja jak i małżonka właśnie od nich mamy swoje sprzęty komputerowe.


Ocena 4

Podobne firmy w pobliżu:

AGNUS Terapia


Poznań, Biskupińska 9h

Przejdź

Ogrody Porosa


Poznań, Rubież 14b

Przejdź

AutobusyKalisz.pl


Kalisz, Poznańska 95

Przejdź