Zaproszenia ślubne Łódź tanie


Peggy Brown Salon Dodatków Ślubnych i Weselnych

Łagiewnicka 54, 91-463 Łódź

Tel: 501 833 198

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Zaproszenia ślubne Łódź tanie - opis firmy

Data dodania wpisu: 2018-04-15

Jeśli zależy Ci na tym, aby kupić w Łodzi tanie zaproszenia ślubne, to warto, abyś odwiedził stronę peggybrown.pl i zapoznał się z ofertą, którą przygotowała jedna z firm. To firma, która stawia na precyzyjne i ładne zaproszenia ślubne. W swojej ofercie posiada również zaproszenia urodzinowe i na chrzest. Niezależnie od płci dziecka znajdziesz tam zaproszenia, które sprostają Twoim wymaganiom.

W ofercie można znaleźć również zawieszki na alkohol, a także winietki ślubne. Jeśli zależy Ci na tym, aby wszyscy goście siedzieli w wyznaczonych wcześniej miejscach, zadbaj o eleganckie winietki. Nie kosztują one dużo, a są kolejnym ciekawym weselnym akcentem na przyjęciu. Firma Peggy Brown wykonuje zamówienia w Łodzi i tam też je można odbierać. Ci, którzy mieszkają poza granicami tego miasta, mogą skorzystać z wysyłki. Przy większych zamówieniach nie ma konieczności płacenia za wysyłkę.

http://www.peggybrown.pl/zaproszenia-na-slub.htmlW cenionej firmie Peggy Brown - Salonie Dodatków Ślubnych i Weselnych kupiłam zaproszenia ślubne na mój wielki dzień. Są bajeczne.


Ocena 3

Podobne firmy w pobliżu:

BWB Kancelaria adwokacka


Skierniewice, Jagiellońska 6 lok 14P

Przejdź

Smak Dzieciństwa


Łódź, Nowomiejska 12

Przejdź