Angielsko-polskie Przedszkole Artystyczne AKADERO | Przedszkole niepubliczne Warszawa Białołęka


Angielsko-polskie Przedszkole Artystyczne AKADERO

Strumykowa 23A, 03-138 Warszawa

Tel: 500 650 220

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Angielsko-polskie Przedszkole Artystyczne AKADERO | Przedszkole niepubliczne Warszawa Białołęka - opis firmy

Data dodania wpisu: 2018-03-02

Zauważyłaś, że Twój trzyipółletni syn jest bardzo nieśmiały i stroni od rówieśników? Poszukaj dla niego sprawdzonego przedszkola. Świetne recenzje i mocną pozycję ma przedszkole niepubliczne znajdujące się w Warszawie na Białołęce. Tam dzieci uczą się np. angielskiego.

Wchodząc na akadero.pl, możesz sprawdzić, czym rekomendowane przedszkole wyróżnia się na tle innych przedszkoli i dlaczego dzieci tak chętnie uczą się angielskiego. Otóż dziećmi w przedszkolu zajmują się wysoce wykwalifikowani pedagodzy, stosując do nauki angielskiego najnowsze metody nauczania, nauczanie poprzez zabawę, a ponadto każde dziecko może rozwijać w przedszkolu swoje indywidualne zainteresowania i talenty, czy to muzyczne, plastyczne, czy też taneczne.

Ponadto, dzieci pracując w grupach, uczą się pracować zespołowo, co przekłada się na ich lepszą komunikatywność. Należy też wspomnieć, że dzieci spędzają też sporo czasu na powietrzu, bawiąc się na świetnie wyposażonym placu zabaw.

http://www.akadero.pl/o-nas/o-przedszkolu.htmlTo Angielsko-polskie Przedszkole Artystyczne cieszy się dobrą renomą wśród moich ziomków. Myślę, że sami poślemy tu nasze dziecko gdy przyjdzie na to pora.


Ocena 4

Podobne firmy w pobliżu:

White Castle


Warszawa, Chmielna 2

Przejdź

Taxi Bagażówka


Warszawa, Modlińska 6

Przejdź